• Özel Seramik Vazoda Tasarım Çiçek

Özel Seramik Vazoda Tasarım Çiçek

Ürün Kodu :1637   
299(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Özel Seramik Vazoda Tasarım Çiçek -  Özel seramik vazo içerisine pembe lilyumlar, ithal pembe güller, mor aslan ağzı çiçeği ve dekoratif garnitürler ile hazırlanmış çiçek tasarımı. İyimserliği ve güzelliği temsil eden, pozitif enerji yayan pembe çiçeklerin yoğun olarak kullanıldığı ürün hem çok şık hem çok gösterişli. Evde veya ofis masasında duruşu ve güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş