• Gül Buketi

Gül Buketi

Ürün Kodu :2700   
399(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Tamamı ithal ve kaliteli pembe güller, beyaz güller, yavruağzı güller, şarap rengi güller ile hazırlanmış farklı renk ve güzellikteki güllerin göz alıcı sunumu. Güller estetik görünümlü garnitürler ile uyum içerisinde harmanlanmıştır. Her gül farklı bir anlama gelmektedir. Benzersiz anlamlar ve mesajlar taşıyan birbirinden güzel güllerin uyumlu birleşimi ile hazırlanmış benzersiz sunum sevdiklerinizi çok mutlu edecek.

Buket ambalajında ve süslemesinde talebe göre değişiklik yapılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş