• Kutuda Harfli Güller

Kutuda Harfli Güller

Ürün Kodu :2857   
749(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Siyah kutu içerisine 51 adet kaliteli ve güzel kırmızı gül kullanılarak hazırlanan sevgilinizin, eşinizin, arkadaşınızın baş harfini yazılarak hazırlanan kişiye özel kutuda gül tasarımı. Kırmızı güller üzerine beyaz güller ile istenen harf deseni yapılmaktadır. Güllerin çevresine cipsolar ile süslemeler yapılarak zengin bir görünüm kazandırılmaktadır.

Kutu 21x21 cm ebatındadır. Talebe göre kutu renginde ve süslemelerde değişiklik yapılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş