• Tanışma Çiçeği

Tanışma Çiçeği

Ürün Kodu :3144   
550(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Pembe lisyantus, yeşil lisyantus, beyaz lisyantus, pembe güller, cipsolar ve dekoratif garnitürler kulllanılarak ustaca hazırlanmış tanışma çiçeği, tanışma amaçlı ev ziyaretleri için çok şık bir seçim olacaktır. Tanışma buketinin ambalaj ve süslemesi talebe göre değiştirilebilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş