• 21 Kırmızı Gül Şık Buket

21 Kırmızı Gül Şık Buket

Ürün Kodu :4895   
139 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

21 Kırmızı Gül Şık Buket - 21 adet kırmızı birinci kalite gül, okaliptuslar, cipsolar kullanılarak hazırlanmış 21 kırmızı gül buketi aşkınızı dillendirecek çok romantik bir çiçek hediye buketidir. Süsleme ve ambalajda talebe göre değişiklik yapılabilir.

21 gül, çiçek dilinde samimi aşk anlamını taşır. Gül sayısının tek olması, hayatımda bir tek sen varsın ve seni seviyorum demektir. Kırmızı güller ise yüzyıllardır aşk ve romantizmin sembolü olan çiçektir. Sevgiliye "Seni seviyorum" demenin klasik ve şık yolu, kırmızı güller ile dolu göz alıcı bir buket hediye etmektir. Özellikle, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi hatırlanması gereken özel günler için en ideal hediye seçeneklerinin başında kırmızı gül buketi gelmektedir. Bu sebeple, her yıl milyonlarca kırmızı gül siparişi ile sevgililer onure edilmektedir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş