• Sarı Orkide

Sarı Orkide

Ürün Kodu :4995   
149(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Beyaz seramik saksı üzerinde sarı renkli ezgotik orkide yaklaşık 70 cm boyundadır. Kelebeğin kanatlarını andıran ilgi çekici görüntüsü ve güzelliği ile alıcı kişiyi çok mutlu edecek türden harika bir orkide çiçek seçeneğidir. Sarı orkideler, sevgiyi, sadakati ve yeni başlangıçları sembolize eder. Özellikle doğum gününü veya yeni bir başarıyı, işi kutlamak için çokça tercih edilir. Sarı orkide az bulunan bir orkide çeşidi olması ve çekici rengi ile  dostlarınıza, sevgilinize, yakınlarınıza gönderebileceğiniz özel bir orkide çeşididir.

Konfüçyus, orkidelere hayrandı. Eski tarihlerden beri, orkidelerin egzotik görüntüsü ve sıradışı güzelliği üzerine yazılar şiirler, yazılmış, sevgililere ve sevilen kişilere hediye edilmiştir. Orkideler, birçok tarihi kitapta ve destanda dile getirilmiş ve övülmüştür.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş