• Papatya Gül Buketi

Papatya Gül Buketi

Ürün Kodu :5160   
110 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Taze ve beyaz papatyalar, kırmızı güller kullanılarak hazırlanan kucak dolusu papatya gül buketi sevdiğiniz kişilere sevgilinizi ve minnettarlığınızı anlatmanın en zarif yolu.

Beyaz papatyalar masumiyeti ve saflığı, güller ise sevgiyi simgeler.

Garnitürler kullanılarak doğal ve zengin bir görüntü oluşturulan papatya gül buketinin süslemesinde talebe göre değişiklik yapılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş