Deluxe Lale & Gül Buketi
Deluxe Lale & Gül Buketi

Çiçek Kodu: 1002
  • 6.800 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm yüksekliğinde buket içerisinde ithal somon güller, pembe laleler, pembe ve beyaz sprey güller, pembe karanfiller ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Buket, en taze ve canlı çiçeklerden seçilerek hazırlanır. Gül ve lalelerin rengi, boyutu ve şekli, buketin en güzel görünümünü sağlamak için özenle bir araya getirilir. Çiçekler, doğal yeşillikler ve yapraklarla birlikte kullanılır ve bu da buketin daha doğal ve canlı görünmesini sağlar.

Buket, özel bir kağıt veya kraft kağıdına sarılarak, zarif bir şekilde paketlenir ve teslim edilir. Bu sayede, çiçeklerin tazeliği ve canlılığı korunur ve hediye ettiğiniz kişiye tam bir mutluluk hissi yaşatır.

Sonuç olarak, Deluxe Lale & Gül Buketi, doğanın güzelliği ile insan elinin zarafetinin birleştiği zarif bir çiçek tasarımıdır. Gül ve lalelerin benzersiz renkleri ve güzelliği, sevdiklerinize özel bir hediye vermek için harika bir seçenek yapar. Ayrıca, buketin doğal yeşillikleri ve yaprakları, daha da canlı ve doğal bir görünüm sağlar.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR