Söz & Nişan Çiçeği

Türk gelenek ve göreneklerinde söz, nişan, düğün, kız isteme gibi törenler oldukça önemli bir yere sahiptir. Söz, birbirini seven ve hayatlarını birleştirmeye karar kılan çiftlerin yüzük takarak birbirilerine ailelerin ve dostların nezdinde evlilik sözü vermelerine denir. Söz, isteme töreninin akabinde yapılır. Nişan ise ufak veya büyük bir tören eşliğinde evlilik kararının resmileştirilmesi ve kutlanmasıdır. Tüm güzel olayların kutlamalarında olduğu gibi söz ve nişan törenleri de çiçeksiz olmaz. Söz ve nişan törenlerinde erkek tarafı, müstakbel geline gösterişli ve güzel bir çiçek takdim etmelidir. Hayatınızın en özel ve unutulmaz günlerinden söz ve nişan için en şık çiçekler İzmir Çiçekçilik’te sizleri bekliyor! Nişan çiçeği buketleri, söz çiçeği buketleri, kutuda nişan çiçeği, kutuda söz çiçeği ve pek çok göz kamaştırıcı, yaratıcı çiçek modellerini online çiçekçilik mağazamızda bulabilir, dilediğiniz gün ve saat aralığında adresinize teslim alabilirsiniz. Mutluluğunuza mutluluk katacak günün temsilcisi nişan çiçeği ve söz çiçeği, İzmir Çiçekçilik çiçek ustaları tarafından el işçiliği ile talebinize göre hazırlanmaktadır. Söz ve nişan çiçeklerinin taze ve ihtişamlı olması önemlidir. İzmir Çiçekçilik ailesi olarak söz ve nişan çiçeklerinin mutlu çiftler için ne derece önemli olduğunun bilinci ile çiçeklerin hazırlanmasında ekstra özen ve titizlik göstermekteyiz. En kaliteli çiçeklerin kullanıldığı tasarımlar, beklentilerinizi fazlası ile karşılamaya yetecektir.

Nişan Çiçek Modelleri

Nişan çiçek modelleri, hayal gücüne bağlı olarak çeşitlendirilebilir. Klasik nişan çiçeği buketleri, vazolu nişan çiçekleri, kutuda nişan çiçekleri, özel tasarım nişan çiçekleri gibi farklı kategoriler altında incelenebilecek tasarımların en güzel örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Nişan çiçeği buketlerinde çoğunlukla kırmızı ve beyaz güller, laleler, lilyumlar ve şakayıklar tercih edilmektedir. Alışılmışın dışında bir buket arayanlar içinse diğer yerli ve ithal çiçekler de kullanılarak orijinal ve güzel nişan çiçek buketleri hazırlanabilir. Özel tasarım nişan çiçekleri, nişan/söz çiçek modelleri kataloğumuz altında mevcuttur. Talebe göre de kişiye özel farklı modeller İzmir Çiçekçilik çiçek uzmanlarının marifetli elleri ile hazırlanabilmektedir. 41 gül buketi, 101 gül buketi, 201 gül buketi, 41 lale buketi, 101 lale buketi, kutuda 41 gül, kutuda 101 gül, harfli kutuda 41 gül, harfli kutuda 101 gül, şakayık buketi, karışık şakayık ve gül buketi en trend nişan çiçek modelleri arasında zirvedeki yerini korumaktadır.

Nişan Çiçek Buketi

Nişan çiçeği buketleri arasında en popüler olanı 101 kırmızı gül buketidir. 41 gül, 101 gül, 201 gül gibi sayılarla hazırlanan buketler gelenekselleşmiştir. Nişan çiçek buketi şaşalı ve dikkat çekici olmalıdır. Heyecan ile beklenen o özel güne yakışır capcanlı ve görkemli nişan çiçek buketi, en mutlu günün temsilcisidir. Güller, şakayıklar, lilyumlar, lisyantuslar, laleler gibi güzel kokulu ve parlak renkli canlı kesme çiçekler nişan çiçek buketi için son derece uygundur. Mis kokulu çiçekler ile hazırlanan romantik nişan çiçeği buketleri hayatınızda yalnızca bir kez yaşayacağınız özel törende mutluluğunuzu ve sevginizi ifade etmenize vesile olacak. İzmir Çiçekçilik aracılığı ile nişan ve söz çiçek buketlerinde orijinal süslemeler yaptırarak buketinizi daha da özelleştirebilirsiniz. Geleneksel kırmızı güllerden egzotik çiçeklere kadar çok farklı çiçekler ile hazırlanmış nişan çiçeği buketleri arasından gönül rahatlığı ve kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Vazoda Nişan Çiçeği

Nişan çiçeği modelleri arasında en popüler modellerden bir tanesi de vazo içerisine hazırlanan nişan çiçeğidir. Klasik silindir cam vazolar, özel kadehler, seramik vazolar, heykel model vazolar ve benzersiz pek çok dekoratif vazo içerisine hazırlanan heybetli nişan çiçekleri günün anlam ve önemine çok uygundur. İzmir Çiçekçilik’te tüm nişan çiçekleri canlı ve taze çiçekler kullanılarak hazırlanmaktadır. Şık ve göz alıcı vazolara garnitürler ve süsler eşliğinde dizayn edilen vazoda nişan çiçekleri oldukça ilgi çekmekte ve sıkça tercih edilmektedir.

Nişan Çiçeği Nasıl Olur?

Nişan çiçeği, yeni bir yola giren çiftin attığı ilk adımı temsil ettiği için özenli ve ihtişamlı olmalıdır. Nişan töreninde tüm gözleri üzerine çeken nişan çiçeği canlı, parlak ve taze çiçekler ile hazırlanmış büyük ve gösterişli buketler, vazoda nişan çiçeği aranjmanı, kutuda nişan çiçekleri ve özel tasarım aranjmanlar şeklinde olabilir. 101 kırmızı gül buketi, kırmızı rengin dikkat çekiciliği, güllerin romantizmi temsil etmesi ve gösterişli olması sebebi ile en çok tercih edilen nişan çiçeklerinde ön saflardaki yerini korumaktadır. Son yıllarda trend olan gelinin isminin baş harfinin yazıldığı kutuda güller, gelin ve damadın isimlerinin yazılı olduğu kutuda güller de nişan törenleri için ideal çiçek modelleridir. Nişan çiçeğinde esas olan, gelinin isteği ve beğenisine göre hazırlanmış oluşudur. İzmir Çiçekçilik tüm taleplerinizi karşılayacak %100 müşteri memnuniyeti sağlayan en güzel nişan çiçek modellerini mutluluk ile sunmaktadır.

Söz Nişan Çiçeği Fiyatları

Söz ve nişan çiçeği fiyatları, çiçek tasarımları içerisindeki çiçeklerin türü, sayısı ve kullanılan ekstra malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Aynı adet çiçek içeren buket ve aranjmanlarda çiçeklerin ithal veya yerli oluşuna göre de fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Mevsime göre de söz nişan çiçeği fiyatları değişmektedir. Çiçeklerin bol olduğu yaz mevsiminde söz nişan çiçekleri fiyatları kış mevsimine nazaran daha ucuzdur. Uygun fiyatlı söz nişan çiçeklerinin yanı sıra lüks nişan çiçekleri de İzmir Çiçekçilik online çiçek mağazası söz & nişan çiçekleri kategorisi altında fiyatları ile birlikte listelenmektedir.

Söz Nişan Çiçeği Siparişi

Söz Nişan çiçeği siparişlerinde yardımınıza koşan İzmir Çiçekçilik, en popüler çiçek tasarımlarını aynı gün içerisinde veya ileri tarihli olarak teslim etmek üzere, online olarak sunmaktadır. Sadece birkaç tıklama ile en gözde söz nişan çiçekleri arasından beğendiğinizi seçip, söz nişan çiçeği siparişi oluşturabilirsiniz. Siparişinizi aynı gün vermiş olsanız dahi, çiçeğiniz saatler içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.

Whatsapp ile Sipariş