20 İthal Lila Gül Buketi
20 İthal Lila Gül Buketi
20 İthal Lila Gül Buketi
20 İthal Lila Gül Buketi

Çiçek Kodu: 1420
  • 2.000 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm yüksekliğinde buket içerisinde 20 adet ithal lila gül ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Bu özel buket, en kaliteli lila güllerden seçilerek özenle hazırlanır. Çiçeklerin rengi, boyutu ve şekli, en taze ve canlı olanlarından seçilerek, buketin en güzel görünümünü sağlamak için özenle bir araya getirilir. Bu sayede, buketin her bir çiçeği mükemmel bir şekilde eşleşir ve birbirini tamamlar.

Buketin yanında, yaprak ve yeşillikler de kullanılır. Bu, buketin daha da doğal ve canlı görünmesini sağlar ve lila güllerin rengini vurgular. Buket, özel bir kağıt veya kraft kağıdına sarılarak, zarif bir şekilde paketlenir ve teslim edilir.

Sonuç olarak, 20 İthal Lila Gül Buketi, zarif ve göz alıcı bir çiçek aranjmanıdır. Lila güllerin romantizm, hayal gücü ve büyüleyici etkisi, sevdiklerinize özel bir hediye vermek için harika bir seçenek yapar.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR