11 Kırmızı Gül İle Çiçek Buketi
11 Kırmızı Gül İle Çiçek Buketi

Çiçek Kodu: 1612
  • 700 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 50 - 60 cm yüksekliğinde buket, 11 adet birinci kalite kırmızı gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler ile kırmızı ambalaj içerisine hazırlanmaktadır.
Kırmızı gül buketi, herkesin beğeneceği klasikleşmiş ve çok trend bir çiçek modelidir. Kırmızı güllerin popüleritesini her zaman korumasının ana sabebi aşkı ve derin duyguları en güzel anlatan çiçek olmasıdır. Kırmızı renk son derece dikkat çekici ve ihtişamlıdır. Kırmızı güller ile hazırlanan bir buket, alıcı kişinin ayaklarının yerden kesilmesine yetecektir. Gül buketinin yanına ekleyebileceğiniz kişiselleştirilmiş bir not hediyenizi daha da anlamlı kılacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Güller Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR