Kutuda Yapay Ekvator Gülleri İsteme & Nişan
Kutuda Yapay Ekvator Gülleri İsteme & Nişan

Çiçek Kodu: 4790
  • 1.400 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 30 - 35 cm yüksekliğinde ürün içerisinde 21 adet yapay kırmızı ekvator gülü ve şoklanmış cipsolar bulunmaktadır. Kız isteme ve nişan törenlerine özel olarak hazırlanan model üzerine talep edilen yazı yazılmaktadır.

Bu çiçekler, gerçek güllere benzeyen ancak kalıcı bir yapay malzeme kullanılarak üretilen çiçeklerdir. Kutuda yapay ekvator gülleri, özellikle isteme ve nişan törenleri için uygun bir seçenek olarak görülürler. Bu çiçekler, evlenme teklif ederken veya nişan töreninde bir hediye olarak sunulabilirler. Kutuda yapay ekvator gülleri, gerçek güllere göre daha uzun süre dayanıklıdırlar ve özel bir bakım gerektirmezler. Bu nedenle, uzun süreli bir hatıra olarak saklanabilirler ve dekorasyon amaçlı da kullanılabilirler.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Nişan Çiçekleri Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR