Yapay Kırmızı Ekvator Gülü Buketi
Yapay Kırmızı Ekvator Gülü Buketi
Yapay Kırmızı Ekvator Gülü Buketi
Yapay Kırmızı Ekvator Gülü Buketi

Çiçek Kodu: 5409
  • 1.400 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm yüksekliğinde buket içerisinde 21 adet yapay kırmızı ekvator gülü, cipsolar, okaliptuslar ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Yapay kırmızı ekvator gülü buketi, gerçek gül buketlerine benzer bir görünüme sahip olan, yapay malzemeler kullanılarak üretilen çiçeklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmaktadır. Kırmızı ekvator gülleri romantizm ve aşkı simgeler. Yapay kırmızı ekvator gülü buketi, gerçek gül buketlerine göre daha uzun ömürlüdür ve özel bir bakım gerektirmez. Bu nedenle, özel bir hatıra olarak saklanarak dekorasyon amaçlı olarak da kullanılabilirler.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR