Yapay Beyaz Şakayık Buketi
Yapay Beyaz Şakayık Buketi
Yapay Beyaz Şakayık Buketi
Yapay Beyaz Şakayık Buketi

Çiçek Kodu: 3233
  • 1.700 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm yüksekliğinde buket 18 adet yapay beyaz şakayık ve dekoratif garnitürler ile hazırlanmaktadır.

Yapay Beyaz Şakayık Buketi, gerçek çiçeklere göre daha dayanıklıdır ve solma veya dökülme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Bu nedenle, özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için ideal bir seçenektir. Ayrıca, bu buketi evinizin veya ofisinizin dekorasyonu için de kullanabilirsiniz.

Beyaz şakayık çiçekleri, genellikle saf ve temizliği ifade ederler. Bu nedenle, bu buket, saf ve temiz bir görünüm sunar ve özellikle düğün, nişan ve diğer özel törenlerde kullanılabilir.

Yapay Beyaz Şakayık Buketi, kolayca taşınabilir ve saklanabilir. Ayrıca, herhangi bir bakım gerektirmezler, bu nedenle uzun süre taze ve canlı görünürler.

Buket, özel bir kağıt veya kraft kağıdına sarılarak, zarif bir şekilde paketlenir ve teslim edilir. Bu sayede, çiçeklerin yapay olması nedeniyle tazeliği veya canlılığı kaybolmaz ve hediye ettiğiniz kişiye uzun süre hatırlanacak bir hediye sunmuş olursunuz.

Sonuç olarak, Yapay Beyaz Şakayık Buketi, özellikle özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek için ideal bir seçenektir. Bu yapay çiçek buketi, gerçek şakayık çiçeklerine benzeyen, dayanıklı ve estetik bir görünüm sunar. Ayrıca, ev veya ofis gibi herhangi bir ortamın dekorasyonu için de uygun bir seçenektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR