• Yeşil Sansevieria (Sanseverya)

Yeşil Sansevieria (Sanseverya)

Ürün Kodu :1047   
170(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Sansevieria'nın ana vatanı Batı Afrika'dır. İthal olarak getirilen fosforlu yeşil çiçekli bitki, egzotik ve şık görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yaklaşık 40 cm boyunda hoş görünümlü, uzun ömürlü bir saksı çiçeği olan Sanseviera sevdiklerinize gönderebileeğiniz orijinal ve incelikli bir hediye çiçektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş