• Kırmızı İki Katlı Çelenk

Kırmızı İki Katlı Çelenk

Ürün Kodu :1104   
350(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Kırmızı İki Katlı Çelenk - Kırmızı karanfillerin yoğun olarak kullanıldığı kırmızı iki katlı düğün ve açılış çelengi tüm dikkatleri üzerine çekecek ve sizi ve firmanızı en iyi şekilde temsil edecektir. Çelenk boyu 2.5 metredir. Beyaz şerit üzerine tasarlanan çelenk, beyaz tül ile süslenerek estetik bir görünüm sağlanmaktadır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş