• Balonlu Kız Bebek Teraryum

Balonlu Kız Bebek Teraryum

Ürün Kodu :1408   
120 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Balonlu Kız Bebek Teraryum - 2 adet pembe balonlu, içerisinde oyuncak kız bebek figürü bulunan, minyatür süs ve bitkiler ile hazırlanmış kız bebek doğum temalı teraryum, yeni doğan kız bebek sahibi aileyi tebrik etmek ve hoş bir sürpriz yapmak için oldukça ideal bir seçim olacaktır.  Yeni doğan kız bebek teraryumu kalıcı bir hediye olduğu için ebeveyn tarafından hatıra olarak saklanabilir veya bebek odasını süsleme amaçlı kullanılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş