Vazoda Kurutulmuş Mavi Lavanta
Vazoda Kurutulmuş Mavi Lavanta

Çiçek Kodu: 1777
  • 400 ,00 TL (Kdv Dahil)
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.
Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 40- 45 cm yüksekliğinde ürün, 3 ayaklı özel beyaz seramik üzerine hazırlanmaktadır. Kurutulmuş mavi lavantaların yanı sıra vazo içerisinde dekoratif okaliptus yapraklar bulunmaktadır. Stok durumuna göre vazo renginde değişiklik olabilmektedir.

Kurutulmuş mavi lavantalar iç açıcı rengi ve bozulmadan uzun süre saklanabilmesi sebebi ile oldukça kullanışlı bir çiçektir. Alıcı kişi hediyeyi aylarca hatta yıllarca muhafaza edebilir, anı olarak saklayabilir. Lavantalar, parlak ve çekici renkleri ile bilinen en popüler Akdeniz iklimi çiçeklerindendir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Vazoda Çiçek Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR