3 Dallı Şeflera
3 Dallı Şeflera

Çiçek Kodu: 1971
  • 950 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 1.2 metre yüksekliğinde 3 dallı şeflera saksı içerisinde bulunmaktadır.

3 dallı Şeflera, yani Schefflera bitkisi, genellikle evler ve ofisler için popüler bir bitki seçimidir. Büyük, parlak ve oval yaprakları ile tanınır ve büyüdükçe daha fazla dallanır. Şeflera bitkisi, bakımı kolaydır ve sağlıklı bir şekilde büyümesi için doğru ortamda tutulduğunda uzun ömürlü olabilir. 3 dallı Şeflera bitkisi, zarif ve huzur verici bir görünüme sahiptir. Ev veya ofis dekorasyonuna mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve odak noktası olarak kullanılabilir. Ayrıca, havayı temizlemeye yardımcı olabilir ve genellikle sağlık için faydalı olduğuna inanılır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Saksı Çiçekleri Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR