• Beyaz Gerbera Ferforje

Beyaz Gerbera Ferforje

Ürün Kodu :1980   
350 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Beyaz gerberalar, lisyantuslar ve lilyumlar kullanılarak hazırlanmış 1.60 cm boylarında Ferforje çiçek aranjmanı - Düğünlerde nikah masasının yakınına ve salon içerisine konulan ferforjeler hem gösterişli olması hem de estetik görünümlü düğün çiçeği olması sebebi ile çokça tercih edilir.Beyaz gerberalar ile hazırlanan ferforjeler düğünler ve açılışlar için oldukça uygundur. Beyaz Düğün Açılış Ferforje Çiçek Aranjmanı

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş