Large Kutuda Kırmızı Gül & Ayıcık & Çikolata
Large Kutuda Kırmızı Gül & Ayıcık & Çikolata

Çiçek Kodu: 2081
  • 4.200 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

30 x 30 cm ebatlarında large hediye kutusu içerisinde 22 adet birinci kalite kırmızı gül, 3 adet 12 cm Teddy ayıcık, 3 adet Kinder sürpriz yumurta, 3 adet Nutella ve 16 adet Ferrero Rocher bulunmaktadır.

Kutu içerisindeki kırmızı güller, aşkın ve tutkunun sembolüdür ve sevgililer günü, yıldönümleri, doğum günleri gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edilmektedir. Ayıcık, sevimli ve yumuşak dokusuyla sevdiklerinizin kalbini ısıtacak bir hediye seçeneğidir. Kutu içerisindeki çikolatalar ise, lezzetli bir atıştırmalık olarak hediye kutusunu tamamlamaktadır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kutuda Çiçek Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR