Lila Turuncu Gül Buketi
Lila Turuncu Gül Buketi
Lila Turuncu Gül Buketi
Lila Turuncu Gül Buketi

Çiçek Kodu: 2176
  • 2.000 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm yüksekliğinde buket içerisinde ithal birinci kalite 10 adet lila gül, 10 adet turuncu gül, hiperyum ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Lila turuncu gül buketi, lila ve turuncu renklerde güllerin bir araya getirilerek oluşturulan bir çiçek buketidir. Lila güller, romantik anlamlar taşırken turuncu güller, sıcaklık, enerji ve hareketlilik gibi anlamları ifade eder. Lila turuncu gül buketi, canlı renkleri ve zarif güzellikleriyle sevdiklerinizi mutlu etmek için harika bir seçenek olabilir. Bu tür buketler, sevgililerinize romantik bir jest yapmak veya arkadaşlarınıza minnettarlığınızı ifade etmek için mükemmel bir yoldur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR