Sevimli Büyük Ayıcık 21 Gül
Sevimli Büyük Ayıcık 21 Gül

Çiçek Kodu: 2241
  • 2.500 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

1.70 cm yüksekliğinde sevimli dev ayıcık ve 21 adet birinci kalite kırmızı gül ile hazırlanan romantik gül buketi ile sevgilinize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Devasa ve romantik oyuncak, sevgililer günü, doğum günü veya ansızın bir sürpriz yapmak için çok tercih edilen trend bir ürün. Ayıcık beyaz renkli pamuksu yumuşak bir kürke ve sevimli bir yüze sahiptir. Kalıcı ve unutulmaz bir hediye olan oyuncak pelüş ayıcık yatak odasında veya istenilen bir yerde dekoratif bir ürün olarak muhafaza edilebilir.

Oyunca pelüş ayılar tüm dünyada herkes tarafından sevilir çünkü kişide yalnızlık hissini ortadan kaldıran sevimli bir arkadaştır oyuncak ayıcıklar. Dev oyuncak ayıcıklar ile özellikle bayanların çok sevdiği türden bir hediye seçeneğidir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Peluş Oyuncaklar Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR