• Lila Çiçek Buketi

Lila Çiçek Buketi

Ürün Kodu :2334   
140(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Lila Çiçek Buketi - Pembe ve kırmızı gerberalar, yavru ağzı lisyantuslar, kırmızı ve beyaz güller, cipsolar, vargatuslar kullanılarak hazırlanmış kucak dolusu şık çiçek buketi alıcı kişiyi çok mutlu edecek. Ürün süslemesi lila ambalaj ve lila kurdele ile yapılmaktadır. Talebe göre süslemede değişiklik yapılabilir.

Lila çiçek buketi, doğum günü, mezuniyet, kadınlar günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde gönderime uygun şık ve özellikle kadınların bayılacağı tonlarda gösterişli bir hediye üründür. Lila renk, hayranlığı, beğeniyi ve başarıyı temsil eder. Temelleri kraliyete dayanan mor renk, aynı zamanda zenginlik ve zarafet ile ilişkilendirilir. Lila rengi çiçek buketi, sevilen kişiyi hediye edilen çiçekler arasında trend bir üründür.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş