• Ferforje Aranjman

Düğün Açılış Özel Ferforje Aranjman

Ürün Kodu :2452   
936(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

170 cm boylarında dekoratif demir ferforje ayaklıklar üzerine en güzel lilyumlar, pembe ve yavruağzı lisyantuslar, ortancalar, dekoratif feliks yapraklar, okaliptuslar ve vergatuslar kullanılarak hazırlanmış şık ve göz alıcı ferforje çiçek aranjmanı düğün ve açılışlara gönderilebilecek çiçekler arasında en seçkin olanıdır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş