• Yeni Doğan Erkek Bebek Orkide Mavi Balon

Yeni Doğan Erkek Bebek Orkide Mavi Balon

Ürün Kodu :2485   
140(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Yeni doğan erkek bebeği tebrik için gönderilebilecek en uygun ve güzel çiçek tasarımlarından, 2 dal beyaz orkide ve 2 adet mavi ve beyaz balon ile mavi ambalajda hazırlanmış erkek bebek doğum çiçeği, yeni evlat sahibi olmuş aileyi çok mutlu edecektir. Dünyaya yeni gelmiş neşe kaynağı bir bebek ebeveynlerin en değerli varlığıdır. Aile üyeleri için müthiş bir heyecan olan yeni bebek doğumunda, hoş bir hediye göndererek ailenin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Evlat dünyaya getirmek, anne ve baba için hayattaki en önemli dönüm noktalarındandır. Böyle zamanlarda dostların ve sevenlerin tebrik ve desteğini almak, sevinçleri hep birlikte paylaşmak gibisi yoktur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş