Beyaz Lilyum & Kırmızı Gül Buketi
Beyaz Lilyum & Kırmızı Gül Buketi
Beyaz Lilyum & Kırmızı Gül Buketi
Beyaz Lilyum & Kırmızı Gül Buketi

Çiçek Kodu: 2604
  • 2.300 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm yüksekliğinde buket içerisinde 2 kandil beyaz lilyum, 4 adet kırmızı gül, mor ve beyaz lisyantuslar, dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Beyaz lilyum, genellikle saflık, masumiyet, temizlik ve zarafet sembolü olarak kabul edilir. Kırmızı gül ise romantizm, aşk ve tutku sembolüdür. "Beyaz Lilyum & Kırmızı Gül Buketi", özel günlerde hediye olarak verilebilecek ideal bir çiçek seçeneğidir. Bu aranjman, sevgililer günü, yıl dönümleri, doğum günleri, anneler günü veya babalar günü gibi özel günlerde veya romantik sürprizlerde kullanılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR