Kutuda Yapay Kırmızı Ekvator Gülleri
Kutuda Yapay Kırmızı Ekvator Gülleri

Çiçek Kodu: 2823
  • 1.400 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 30 - 35 cm yüksekliğinde ürün içerisinde 21 adet yapay kırmızı ekvator gülü ve şoklanmış cipsolar bulunmaktadır.

Kutuda yapay kırmızı ekvator gülleri, yapay malzemeler kullanılarak üretilen, gerçek güllere benzer görünüme sahip olan çiçeklerdir. Kırmızı ekvator gülleri, romantizmi ve aşkı simgeleyen bir çiçek türüdür. Bu nedenle, özellikle sevgililer günü, yıl dönümleri gibi özel günlerde tercih edilirler. Kutuda yapay kırmızı ekvator gülleri, gerçek güller gibi aynı anlamı taşıyarak romantik bir hediye olarak görülebilirler.

Kutuda yapay kırmızı ekvator gülleri, gerçek güllere göre daha uzun ömürlüdürler ve özel bir bakım gerektirmezler. Bu nedenle, özel bir hatıra olarak saklanabilirler ve sürekli olarak dekorasyon amaçlı kullanılabilirler.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kutuda Çiçek Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR