101 Gül Söz Nişan Çiçeği
101 Gül Söz Nişan Çiçeği

Çiçek Kodu: 2844
  • 4.000 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 75 cm yüksekliğinde buket,101 adet birinci kalite kırmızı gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler ile hazırlanmaktadır. Kız isteme, hayatlarını birleştirmeye karar veren çiftlerin, kararlarını aileler nezdinde resmileştirdiği geleneksel bir törendir. Kız isteme törenin en önemli ve sembolik parçası ise gösterişli ve şık bir kız isteme çiçeğidir. Kız isteme çiçeği, geleneksel olarak 101 adet kırmızı gülden oluşur. Kırmızı güller ile hazırlanmış kız isteme nişan çiçeği, genç çift arasındaki sevgi ve bağlılığı simgeler, aynı zamanda damadın ailesi tarafından gelinin ailesine sunularak, aileler arasında samimiyet ve hoş duygular oluşmasına vesile olur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

İsteme Çiçeği Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR