• Ayçiçeği Buket

Ayçiçeği Buket

Ürün Kodu :2965   
150(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Ayçiçeği Buket - 8 adet taze ve hoş görünümlü ay çiçeği, cipsolar ve dekoratif yeşilliklerin bej rengi natural ambalaj ile süslenerek hazırlanmış sunumu. Yaz sonu çiçeği olan bereket ve güzelliği, neşeyi simgeleyen, tarlaları ve bahçeleri süsleyen ayçiçeği buket halinde de harika bir görüntüye sahiptir. Ayçiçeği buketinin muhteşem görüntüsü ile alıcı kişiyi çok mutlu edeceğinden şüphemiz yok.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş