101 Beyaz Gül İsteme Çiçeği Abakada
101 Beyaz Gül İsteme Çiçeği Abakada
101 Beyaz Gül İsteme Çiçeği Abakada

Çiçek Kodu: 2991
  • 6.800 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 75 cm yüksekliğinde isteme buketi içerisinde 101 adet beyaz gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır. İsteme çiçeği abaka ambalaj içerisinde hazırlanmaktadır.

Beyaz güller genellikle saflık, masumiyet ve sevgi anlamında kullanılır. 101 adet beyaz gül ise, derin, yoğun ve tutkulu bir aşkın ifadesidir.

Beyaz güller, düğünlerde, nişanlarda, doğum günlerinde, anneler gününde ve sevgililer gününde gibi özel günlerde sıkça kullanılan çiçeklerdir. Ancak, 101 beyaz gül, daha ziyade büyük aşkların ifadesi olarak kullanılır. Bu nedenle, sevgililerin birbirlerine özel günlerinde hediye olarak tercih ettikleri romantik bir seçenek olabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR