Lüks Ortanca Gül Şakayık Buketi
Lüks Ortanca Gül Şakayık Buketi
Lüks Ortanca Gül Şakayık Buketi
Lüks Ortanca Gül Şakayık Buketi
Lüks Ortanca Gül Şakayık Buketi

Çiçek Kodu: 3185
  • 4.700 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm yüksekliğinde buket içerisinde 2 adet şakayık, 6 adet ortanca, 9 adet renkli ithal gül ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Lüks ortanca gül şakayık buketi, özel bir gün için romantik ve zarif bir hediye olarak tercih edilebilir. Bu buket, bir evlilik teklifi, yıldönümü veya sevgililer günü için harika bir seçenek olabilir. Ayrıca, bir iş tebriği veya doğum günü hediyesi olarak da tercih edilebilir.

Ortancalar ve güller, romantizm ve sevginin sembolüdür, şakayık çiçeği ise zarafetin sembolüdür. Bu nedenle, lüks ortanca gül şakayık buketi, duygularınızı ifade etmek ve sevdiğiniz kişiye özel bir jest yapmak için harika bir yoldur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR