• Erkek Bebek Yeni Doğan Çiçekleri

Erkek Bebek Yeni Doğan Çiçekleri

Ürün Kodu :3261   
120(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Erkek Bebek Yeni Doğan Çiçekleri - Mavi uçan balonlu yeni doğan erkek bebek teraryumu, yeni bir bebeği karşılamak, anne ve babayı tebrik etmek için mükemmel bir yoldur. Odaya pozitiflik, enerji ve sevgi yayan minyatür sevimli figürler kullanılarak hazırlanmış teraryum yeni doğan bebek hediyeleri arasında hem çok trend hem de hatıra olarak saklanabilecek kalıcı bir üründür.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş