• Özel 41 Beyaz Gül Buketi

Özel 41 Beyaz Gül Buketi

Ürün Kodu :3348   
590(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

41 adet birinci kalite beyaz gül, lisyantuslar, cipsolar, okilaptuslar ve dekortaif feliks yapraklar kullanılarak hazırlanmış özel 41 beyaz gül buketi alıcı kişinin kalbine ulaşacak türden şık, güzel ve incelikli bir hediye çiçektir. Uzun süre hatırlanacak, zarif bir hediye arıyor iseniz 41 beyaz gülden özel ambalaj ile hazırlanmış çiçek buketini tercih etmeniz son derece doğru bir seçim olacaktır. Sevgiyi beyaz ışıltılar ile yansıtan beyaz güller, sevdiğiniz kişinin kalbine incelikli bir dokunuş yapacak ve aranızdaki bağı güçlendirecektir. Gül sayısının 41 olmasının esas sebebi halk arasında 41'in uğurlu rakam olarak kabul edilmesidir. 41 nazarlardan korunmak ve teklik, sonsuzluk anlamlarına gelir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş