5 Dal Beyaz Orkide Aranjmanı
5 Dal Beyaz Orkide Aranjmanı

Çiçek Kodu: 3540
  • 3.200 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 75 cm yüksekliğinde aranjman içerisinde 5 adet beyaz orkide ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Beyaz orkide, güzelliği, saflığı ve zarafeti temsil eder. Bu nedenle, 5 dal beyaz orkide aranjmanı, birçok özel etkinlik için mükemmel bir hediye seçeneği olabilir. İş tebriği, yeni iş yeri açılışı, ev hediyesi veya doğum günü gibi etkinlikler için idealdirler. Ayrıca, özel biri için düşünceli bir jest yapmak istediğinizde de harika bir seçenektirler.

5 dal beyaz orkide aranjmanları, bakımı kolay ve dayanıklı olduklarından ev veya ofis dekorasyonu için de son derece uygundur. Orkideler, düzenli sulama ve aydınlık bir yerde bulunduruldukları takdirde uzun süre canlı kalabilirler.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Orkide Çiçeği Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR