Söz Çiçeği 51 Gül
Söz Çiçeği 51 Gül

Çiçek Kodu: 3815
  • 400 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

51 adet özel ve gösterişli kırmızı gül, cipso gelin çiçeği, okilaptuslar, vergasualr ve dekoratif garnitürler kullanılarak nişan ve söz çiçeği olarak hazırlanmış özel buket kalitesi ve görüntüsü ile en önemli gününüzde aradığınız çiçek buketinden daha fazlasıdır. Evlilik teklifinden sonra, hayatlarını birleştirmeye karar veren çiftlerin ilk adımı nişan ve kız isteme törenidir. Nişan ve söz için hangi çiçeğin uygun olduğuna dair bir fikriniz yoksa, merak etmeyin söz ve nişan törenlerine en uygun şekilde tasarlanmış çiçek buketi, geleneksellik ve modernliğin bir arada harmanlanarak şık ve gösterişli sunumudur. Usta ellerce dizayn edilen 51 gül buketinin tüm dünyada kabul edilen bir manası vardır. 51 sayısı "Sen kalbimin tek sahibisin, tek aşkımsın" anlamlarına gelmektedir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR