Kutuda Harfli Kırmızı Gül İsteme Çiçeği
Kutuda Harfli Kırmızı Gül İsteme Çiçeği
Kutuda Harfli Kırmızı Gül İsteme Çiçeği

Çiçek Kodu: 3835
  • 740 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Siyah şık kutu üzerine birinci kalite 41 adet Rodos kırmızı ve beyaz güllerden sevdiğiniz kişinin baş harfi ile hazırlanan özel kutuda harfli güller, sevginizi ve hayranlığınızı dillendirmek için çok romantik bir hediyedir. Şıklık ve kaliteyi, ince düşünceyi bir arada bulunduran kutuda gül tasarımı, eşinize, sevgilinize sürpriz yapmak ve verdiğiniz değeri göstermenin en zarif yolu. Sevgililer günü veya doğum günü gibi özel günler dışında da hediye edilebilecek gül tasarımı, hem sizi hem alıcı kişiyi fazlası ile memnun edecek türden seçkin bir üründür. Yüzlerce yıl öncesinde aşk tanrıçası Afrodit tarafından yaratıldığına inanılan güller, günümüzde dahi aşkın sembolü niteliğindedir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kutuda Çiçek Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR