Deluxe Beyaz Şakayık Gül Buketi
Deluxe Beyaz Şakayık Gül Buketi
Deluxe Beyaz Şakayık Gül Buketi
Deluxe Beyaz Şakayık Gül Buketi

Çiçek Kodu: 4135
  • 4.200 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm yüksekliğinde buket içerisinde 4 adet beyaz şakayık, 2 adet açık pembe anastasya, 4 adet ithal turuncu gül, 5 dal krem rengi çardak gül, 1 dal pembe çardak gül ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Beyaz şakayık, gülgiller (Rosaceae) familyasından Paeonia lactiflora türünden bir bitkidir. Büyük, gösterişli ve parfümlü çiçekleriyle bilinir. Beyaz şakayıklar, saflık, temizlik, masumiyet, zarafet ve romantizm gibi anlamlar taşırlar. Bu nedenle, özel günlerde sevilen kişiye kendisini özel hissettirmek için çokça tercih edilmektedir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR