Sansevieria Bitkisi
Sansevieria Bitkisi

Çiçek Kodu: 4374
  • 800 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 30 cm yüksekliğinde kırmızı Sanseveria bitkisi dekoratif bir iç mekan bitkisidir. Sevdiklerinize hoş görünümlü, ofis ve odayı canlandıracak, her bakıldığında sizi hatırlatacak orijinal ve güzel bir hediye göndermek isterseniz Sanseveria fazlası ile doğru bir seçim olacaktır.

Sansevieria bitkisi, genellikle kırmızı, yeşil, lila ve kahverengi renklerde uçlara sahiptir. Sanseveria türleri içerisinde en çok dikkat çeken ve talep gören ise kırmızı Sanseveria'dır. Bitki, Batı Afrika'ya özgü, tropikal bir bitkidir ve Türkiye'de yetişmez, ithal bir çiçektir. Sanseveria çalışma masasında, mutfakta aydınlatılmış bir pencerenin önünde çok hoş durabilecek az rastalanan bir çiçektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Saksı Çiçekleri Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR