• Sansevieria Bitkisi

Sansevieria Bitkisi

Ürün Kodu :4374   
240(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

40 cm boyunda kırmızı Sanseveria bitkisi dekoratif görüntüsünün yanı sırası uzun yıllar yaşayan kalıcı bir saksı bitkisi olması sebebi ile yoğun ilgi görmektedir. Sevdiklerinize hoş görünümlü, ofis ve odayı canlandıracak, her bakıldığında sizi hatırlatacak orijinal ve güzel bir hediye göndermek isterseniz Sanseveria fazlası ile doğru bir seçim olacaktır.

Sansevieria bitkisi, genellikle kırmızı, yeşil, lila ve kahverengi renklerde uçlara sahiptir. Sanseveria türleri içerisinde en çok dikkat çeken ve talep gören ise kırmızı Sanseveria'dır. Bitki, Batı Afrika'ya özgü, tropikal bir bitkidir ve Türkiye'de yetişmez, ithal bir çiçektir. Sanseveria çalışma masasında, mutfakta aydınlatılmış bir pencerenin önünde çok hoş durabilecek az rastalanan bir çiçektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş