• Sevimli Romantik Kutusu Çikolata Ayıcık

Sevimli Romantik Kutusu Çikolata Ayıcık

Ürün Kodu :4639   
340(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Beyaz zarif ve gösterişli kutu içerisine, 40 cm boyunda 2 adet taba rengi sevimli ayıcık Tedd Bear, 1 adet antep fıstıklı Damak ve 2 adet Eti marka çikolata, 4 adet lezzetli Nutella ve 3 adet kırmızı Rodos gül ile hazırlanmış özel sevimli ve romantik hediye kutusu, alıcı kişiyi özel hissettirecek, özenli harika bir sürpriz olacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş