Özel Kadehte Beyaz Gül & Orkide Aranjmanı
Özel Kadehte Beyaz Gül & Orkide Aranjmanı

Çiçek Kodu: 4763
  • 5.600 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm yüksekliğinde aranjman içerisinde ithal beyaz güller, yeşil ve kahverengi cymbidium orkideler, lilyumlar ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Beyaz güller, saflık ve masumiyetin sembolü olarak kabul edilir ve aynı zamanda sevgi, saygı ve hayranlık ifade etmek için de kullanılır. Bu özel aranjmanda, beyaz güllerin yanı sıra orkide de kullanılır. Orkideler, zarif ve estetik görünümleri nedeniyle popüler bir çiçek türüdür ve özellikle modern aranjmanlarda kullanılmaktadır.

Bu özel aranjman, özenle seçilmiş beyaz güller ve orkidelerden oluşur ve özel bir kadehte sunulur. Kadeh, şık bir tasarıma sahiptir ve aranjmanın güzelliğini daha da vurgular. Çiçekler, taze ve canlı bir görünüm için özenle seçilir ve hazırlanır.

Bu aranjman, özel günlerde veya etkinliklerde kullanılabilecek harika bir hediye seçeneğidir. Sevgililer Günü, doğum günü, anneler günü ve babalar günü gibi özel günlerde, sevdiklerinize özel bir hediye olarak sunabilirsiniz. Ayrıca, bu aranjman, ev veya ofis gibi herhangi bir ortamın dekorasyonu için de mükemmel bir seçenektir.

Özel Kadehte Beyaz Gül & Orkide Aranjmanı, zarif ve şık bir aranjmandır ve beyaz güller ve orkide gibi iki güzel çiçeği bir araya getirir. Bu aranjman, özel günlerde veya etkinliklerde kullanılabilecek harika bir hediye seçeneğidir ve sevdiklerinize özel bir anlam katar.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Aranjmanı Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR