4 Dal Beyaz Lila Orkide
4 Dal Beyaz Lila Orkide

Çiçek Kodu: 5146
  • 650 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

4 Dal Beyaz Lila Orkide - 25 x 20 cm yüksekliğinde özel şık seramik saksı içerisine 2 dal lila orkide, 2 dal beyaz orkide, dekoratif yeşil yapraklar, cipsolar kullanılarak hazırlanmış şık ve gösterişli orkide aranjmanına sevdikleriniz bayılacak! Orjinalliği, mordernliği ve şıklığı tek bir özel çiçek aranjmanında toplandığı tasarım ürün süslemesi talebe göre değiştirilebilir.

Süs çiçekleri arasında güzelliği, asaleti, lüksü ve gücü temsil eden orkidelerin en çok tercih edilen ve talep göreni beyaz ve lila orkidelerdir. Orkideler unisex çiçeklerdendir. Hem erkeklere hem de bayanlara hediye olarak gönderilebilir. Doğum günü, düğün veya iş tebriği gibi farklı amaçlar için gönderilebilecek çiçeklerden orkideler ile hazırlanmış şık ve gösterişli çiçek aranjmanının ayrıca seramik vazosu da çok hoş.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Orkide Çiçeği Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR