• Kutuda Romantik Güller

Kutuda Romantik Güller

Ürün Kodu :5211   
110 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Kutuda Romantik Güller - 23x17 cm ebatında kutu içerisinde kırmızı ithal güller ile hazırlanmış romantik sunum. Cipsolar ve kırmızı kurdele ile süslemesi yapılan ürün aşkınızı, ilginizi ve hayranlığınızı sizin yerinize dillendirecek ve aranızdaki bağı daha da güçlendirecek.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş