• Orkide Kalp Çikolata

Orkide Kalp Çikolata

Ürün Kodu :5534   
175 (KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

2 dal beyaz orkide ve kalp paket içerisinde lezzetli çikolatalar ile hazırlanmış tasarım. Orkideler taze ve tomurcukludur. Orkidelerin boyu yaklaşık 70 cm'dir.

Kalp kutuda çikolata ve beyaz orkide kombinasyonu ile sevdiklerinizin kalbini çalmak çok kolay. Aşk inanılmaz bir duygudur ve dünyaya daha güzel bir gözle bakmanızı sağlar. Birick aşkınızı özel hissettirmek ve gününü güzelleştirmek için orkide ve kalp çikolata ürününü tercih edebilirsiniz.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş