• Beyaz Gül Aşk Teraryumu

Beyaz Gül Aşk Teraryumu

Ürün Kodu :5552   
140(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması :

Beyaz Gül Aşk Teraryumu - Göl kenarında beyaz ve otantik bir ev, aşık çift figürü, solmayan yapay beyaz güller, arka planda minyatür ağaç ve bitkiler ile tasarlanmış dekor sevdiğiniz kişiye güzel duygu ve düşüncelerinizi en incelikli şekilde anlatmanıza yardımcı olacaktır. Teraryumdaki bitkiler uzun ömürlü ve kalıcır.

Teraryum fanus yüksekliği 25 cm'dir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR

Whatsapp ile Sipariş