Kadehte Orkide & Beyaz Gül
Kadehte Orkide & Beyaz Gül
Kadehte Orkide & Beyaz Gül

Çiçek Kodu: 5818
  • 1.800 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 75 cm yüksekliğinde aranjman içerisinde 2 dal beyaz orkide, 3 adet ithal beyaz gül, lisyantuslar ve dekoratif garnitürler bulunmaktadır.

Kadehte orkide ve beyaz gül, zarif ve şık bir hediye seçeneğidir. Bu aranjman, beyaz güller ve orkidenin bir kombinasyonundan oluşur ve her iki çiçeğin zarafetini ve güzelliğini bir arada sunar. Kadehte sunulan bu aranjman, evde veya ofiste şık bir dekorasyon olarak kullanılabilir veya özel bir hediye olarak sevdiklerinize verilebilir. Beyaz güller, safiyet, masumiyet ve sadakat gibi duyguların sembolü olarak kabul edilirken, orkide çiçekleri zarafet, sevgi ve saygıyı temsil eder. Bu nedenle, kadehte orkide ve beyaz gül aranjmanı, özel bir anı kutlamak, birisi için teşekkür etmek veya sadece sevginizi ifade etmek için harika bir yoldur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Orkide Çiçeği Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR