Gösterişli Çiçek Buketi
Gösterişli Çiçek Buketi

Çiçek Kodu: 5972
  • 1.400 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Çiçek buketi yüksekliği yaklaşık 60 - 65 cm'dir. 4 adet kırmızı gül, 2 adet pembe gül, 3 adet kırmızı gerbera, 1 dal lilyum, hüsnü yusuf ve şebboy ile hazırlanmaktadır. 

Günün en taze ve mis kokulu çiçekleri ile en güzel çiçek modellerini tasarlayan İzmir Çiçekçilik, aradığınız göz dolduran gösterişli çiçek buketini sevdiğiniz kişilere sizler adına ulaştırmaktadır. Çiçek buketinde önemli olan çiçeklerin birbiri ile uyumlu bir şekilde harmanlanmasıdır. Renk uyumunun yanı sıra çiçeklerin doğru dizimi de çiçek buketinin şık durmasında son derece etkilidir.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR