Vazoda Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Vazoda Kırmızı Gül Beyaz Lilyum

Çiçek Kodu: 6647
  • 950 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Birinci kalite 6 adet beyaz lilyum, kırmızı güller ve dekoratif garnitürler ile silindir cam vazo içerisine hazırlanmaktadır. Zarafetin ve güzelliğin sembolü zambak familyasının en seçkin üyesi lilyum ile sevginin somutlaşmış hali kırmızı güllerin oluşturduğu şahane kombinasyon, alıcı kişiyi çok özel hissettirecek. Kırmızı renklerin verdiği mutluluk ve enerji doğum günü, yılbaşı, düğün, nikah gibi kutlamalarda ortamı neşelendirecek harika bir hediye çiçek üründür. Dekoratif görüntüsü ise bulunduğu odayı süsleyecek, dikkatleri üzerine çekecek özel çiçek aranjmanı beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Vazoda Çiçek Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR