Kutuda Çiçekler

Kutuda çiçek, günümüzün en çok beğenilen ve talep gören trend çiçek modellerinin başında gelmektedir. Klasikleşmiş kağıt ambalajdaki çiçek buketlerine alternatif olarak çıkmış kutuda çiçek son derece şık ve modern bir görünüme sahip olması sebebi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kutuda çiçekler yalnızca sevilen kişilere gönderilen hediyeler değillerdir. Aynı zamanda dekoratif çiçek kutularını da barındırmaları sebebi ile iç mekan dekorasyonunda da çokça kullanılırlar. Vazoda çiçekler ve buketleri uzun yıllardır revaçta olan ve zamanla sıradanlaşmış çiçek modelleridirler. Kutuda çiçek ise son yıllarda popülerleşmiş, hayal gücüne bağlı olarak çok farklı şekillerde süslemelere ve içeriğe sahip en çok aranan çiçekler olmuşlardır. Özellikle doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, evlilik yıl dönümü gibi özel zamanlarda sevilen kişilere orijinal ve şık bir hediye göndermek istendiğinde kutuda çiçek kesinlikle tercih edilmesi gereken eşsiz bir hediye olacaktır. Kutuda çiçek tasarımlarının içerisinde yalnızca çiçekler olması gerekmez. Çiçek kutuları içerisinde binbir çeşit çikolata, şekerleme, atıştırmalık lezzetler, sevimli oyuncaklar, renkli not kartları, süslemeler ve akla gelebilecek pek çok hoş şey çiçeklerin yanına eklenebilir. Bu sebeple, kutuda çiçek modelleri oldukça çeşitlidir, hayal gücü ve isteğe göre de kişiselleştirilebilmektedir. Kutuda çiçekler ayrıca hem erkeklere hem de kadınlara gönderilebilecek kullanışlı bir üründür. Her yaştan ve cinsiyetten kişilere uygun kutuda çiçek modeli mevcuttur. Erkeklere mavi gülle veya tuttuğu takımı temsil eden bir obje içeren bir obje içeren kutuda çiçek tasarımı göndermek ideal olacakken, kadınlara sevimli oyuncaklar, çikolatalar, renkli tonlar çiçekler içeren kutuda hediye göndermek harika bir fikirdir.


Kutuda Gül

Kutuda çiçek denilince akla ilk kutuda gül gelmektedir. Silindir, kare veya kalp şeklinde farklı renk ve boyutlardaki kutular içerisine dizayn edilen kutuda güller, en çok aranan ve istenen kutuda çiçek modelidir. Güller başlı başına herkes tarafından sevilen favori çiçeklerdir. Her yıl insanlar sevdiklerine gönderebilsinler diye milyonlarca gül siparişi çiçekçiler tarafından hazırlanır, aşıklar aşklarını, sevenler sevgilerini güller ile dillendirirler. Gül çeşidi çok fazla olduğu için kutuda gül tasarımları da sayısızdır. Kutuda beyaz güller, kutuda mavi güller, kutuda karışık renkli güller, kutuda kırmızı güller, kutuda pembe güller, kutuda turuncu güller ve pek daha fazla çeşit usta çiçeklerimizin el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Kutuda güller arasında en trend ürünlerden bazıları ise kutuda isimli güller, kutuda harfli güller, kutuda baş harfli güller’dir. Kutuda gül siparişinin en ünlü adresi İzmir Çiçekçilik, dönemin en çok beğenilen en şık kutuda gül modellerini, günün en taze gülleri ile hazırlamaktadır. Kutuda gül siparişi için online çiçekçilik mağazamızdan beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.


Kutuda İsteme Çiçeği

Günümüzde kız isteme çiçekleri de son yıllarda değişen trendlere göre şekillenmiştir. Eskiden kız isteme çiçeği dendiği zaman akıllara buketler gelirdi. Şimdi ise sayısız çeşit kız isteme çiçek modeli online çiçek mağazalarında ve çiçekçi dükkanlarında satılmaktadır. Fazla sayıda alternatifin arasında üst sıraları ise kutuda isteme çiçeği kapmıştır. Çiçek kutularının şık ve kibar görüntülerinin yanı sıra gösterişli olmaları da kutuda isteme çiçeklerinin gözde ürünler olmasına sebebiyet vermektedir. Kutuda isteme çiçeği her ne kadar isteme çiçeğinin modernize olmuş hali olsa da bazı gelenekler halen korunmaktadır. 41 gül, 101 gül, 201 gül, 1001 gül gibi tekli rakamların karşıdaki kişiye “Sen tek ve özelsin” mesajı verdiği için kutuda hazırlanan isteme çiçeği, nişan çiçekleri modellerinde de tekli sayıda gül kullanılmaktadır. Kutuda isteme çiçeklerinde güllerin yanı sıra, şakayıklar, orkideler ve daha birbirinden güzel ve göz alıcı çiçekler de kullanılmaktadır. Kutuda isteme çiçeği siparişi alınırken kullanıcının istekleri göz önünde tutulmaktadır. İzmir Çiçekçilik, en güzel kutuda çiçek dizaynlarının İzmir’deki her lokasyona teslim etmek üzere titizlik ve özen ile hazırlamaktadır.


Kutuda Çiçek Çikolata

En tatlı, en romantik, en zarif, en şık hediye seçeneklerinden kutuda çiçek çikolata, enleri barındırması sebebiyle herkesin bayıldığı bir çiçek modelidir. Çiçekler ve çikolatalar birlikte sevinç, neşe ve sevgi yayarlar. Bir kişiye verilen yüksek değerin göstergesi çiçek çikolata kutusu, alıcı kişiyi çok mu çok özel hissettirir. Bayramların, kutlamaların, tanışma törenlerinin ve pek çok iyi başlangıç ve güzel günlerin temsilcisi olan kutuda çikolata ve çiçekler herkesin gönlünü çalmaya tek başına yeter. İzmir Çiçekçilik ailesi olarak, itina ile hazırlandığımız orijinal ve popüler birbirinden güzel hediye çiçek çikolata kutuları arasından seçim yapma keyfine online çiçekçilik mağazamız üzerinden varabilirsiniz. Standart çiçek çikolata kutularından, lüks hediye kutularına, romantik çiçek çikolata kutularına kadar her isteğe hitap eden etkileyici ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Kutuda Çiçek Yapımı

Kutuda çiçek yapımı dışarıdan bakıldığında kolay gibi görülse de tasarım yeteneği, özen ve titizlik ister. Çiçekler kutular içerisinde dizayn edilirken sıralama ve renk uyumu çok önemlidir. Ayrıca çiçeklerin uzun süre solmadan tazeliğini koruyabilmesi için kutular içerisine ıslak süngerler yerleştirilir. Kesme çiçekler süngerlerden suyu emerek taze kalmaya devam ederler. Çiçek ömrünü uzatmak için süngerler 2 günde bir ıslatılmalıdır. İzmir Çiçekçilik’te kutuda çiçek tasarımları için en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Çiçek kutuları yerli veya ithal üretim en çok tercih edilen renk ve modeller seçilir. Kutular içerisine yerleştirilen çiçekler ise günlük taze kesme çiçeklerdir. Duruma ve mevsime göre ithal veya yerli çiçekler kullanılabilmektedir.


Kutuda Çiçek Fiyatları

Kutuda çiçek fiyatları çok geniş bir fiyat aralığını kapsamaktadır. Uygun fiyatlı kutuda çiçek, indirimli kutuda çiçek, Premium kutuda çiçek, lüks kutuda çiçek gibi kategorize edilmiş kutuda çiçekler, her bütçeye uygun şekilde hazırlanmaktadır. Online çiçek mağazamızda kutuda çiçek kategorisi altındaki ürünlerde talebe göre değişiklik yapılabilir, kullanılan çiçek miktarı veya ekstra ürün eklemelere göre fiyatlandırma değişecektir. İzmir Çiçekçilik, fiyat performans ürün arayanlar için doğru adrestir.

Whatsapp ile Sipariş