Özel Renkli İthal Gül Buketi
Özel Renkli İthal Gül Buketi
Özel Renkli İthal Gül Buketi

Çiçek Kodu: 1171
  • 3.800 ,00 TL (Kdv Dahil)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :
  • Master Card
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft İle Ödeme
  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Güvenli Ödeme

İzmir Çiçekçilik® ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 70 cm yüksekliğinde buket 41 adet ithal renkli gül (açık pembe, somon, lila, beyaz, fuşya)  ve dekoratif garnitürler ile hazırlanmaktadır.

Bu özel buket, güllerin muhteşem kokularını ve zarif görünümlerini bir araya getirir. Bu çiçekler özenle seçilir ve düzenlenir, sonra bir araya getirilir ve şık bir şekilde bağlanarak sunulur. Bu sayede, birçok farklı duyguyu ifade edebilen güllerin benzersiz bir karışımı oluşur.

Özel Renkli İthal Gül Buketi, sevdiklerinizi mutlu etmek veya onları özel bir gün için kutlamak için mükemmel bir seçenektir. Bu buketin uzun ömürlü olması için, çiçekleri güneş ışığından uzak tutmanız, suyunu düzenli olarak değiştirmeniz ve besin vermeniz gerekebilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Çiçek Buketi Kategorisinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
Mükemmel Fiyatlar
MÜKEMMEL FİYATLAR